2016

Zwarte Arend partij

A jeugd

1e prijs:

  • Alina Zeilmaker
  • Gerben Lei

2e prijs:

  • Kornelis Visser
  • Tineke Visser

B jeugd

1e prijs: 

  • Joke de Jong

2e prijs:

  • Annet Visser

3e prijs:

  • Ilse Zeilinga


Prins partij

A jeugd
1e prijs:

  • Kornelis Visser
  • Magchiel Groen

2e prijs:

  • Wybren de Jong
  • Tineke Visser

B jeugd

 1e prijs:

  • Joke de Jong

2e prijs:

  • Renske Elzinga

3e prijs:

  • Annet Visser


Gezamelijke partij

Schooljeugd

1e prijs:

  • Arjen Schregardus
  • Lysanne Koree

2e prijs:                

  • Durk Visser
  • Iris Hoekstra

1e prijs afval:        

  • Antje de Vries
  • Femke Hovinga

2e prijs afval:      

  • Gerben Lei
  • Marco Wouda

Pupillen

1e prijs:                

  • Douwe Dijkstra
  • Klasina Hovinga

2e prijs:                  

  • Nynke de Vries
  • DaniĆ«l Wouda

3e prijs:                  

  • Elisabeth Schregardus
  • Liese Anke Dijkstra

Welpen

1e prijs:                    

  • Jelle Rense Lei
  • Thijs de Winter

2e prijs:                  

  • Kees Sonnema
  • Leann Wijma

1e prijs afval:        

  • Albert Vogel
  • Jelle Jan Dijkstra

2e prijs afval:        

  • Jan Willem Cuperus
  • Marten Jan Koree

Kabouters

1e prijs:                  

  • Annet Visser
  • Jolanda Bandstra

2e prijs:                  

  • Anna Dijkstra
  • Anna Geke Dijkstra

1e prijs afval:        

  • Ninthe Ozenga
  • Niek Dijkstra

2e prijs afval:        

  • Renske Elzinga
  • Joke de Jong


Glasservice NN en MS Vento partij

A jeugd

 1e prijs:            

  • Wybren de Jong
  • Bjorn Vanger

2e prijs:          

  • Anna Groenia
  • Gerben Lei

 B jeugd

1e prijs:                

  • Jelle Rense Lei

2e prijs:              

  • Kornelis Visser

C jeugd

1e prijs:                  

  • Joke de Jong

2e prijs:                

  • Ilse Zeilinga

D jeugd

1e prijs:                  

  • Annet Visser

2e prijs:                  

  • Berend Zeilmaker


Visserij partij

A jeugd

 1e prijs:

  • Anna Groenia
  • Durk Visser
  • Bjorn Vanger

2e prijs:

  • Tiete Schregardus
  • Lieuwe Zeilinga
  • Gerben Lei

B jeugd

1e prijs:         

  • Wybren de Jong

2e prijs:        

  • Christina Visser

3e prijs:        

  • Sjoerd Groenia

C jeugd

1e prijs:         

  • Mient Schregardus

2e prijs:        

  • Durk Klaas Visser

D jeugd

1e prijs:         

  • Annet Visser

1e prijs:         

  • Ilse Zeilinga

2e prijs:        

  • Annica Vanger


Klaas & Andrea en Hoge Dijken partij

A jeugd

1e prijs:

  • Kornelis Visser
  • Tineke Visser

2e prijs:

  • Patricia Lei
  • Wybren de Jong
  • Lieuwe Zeilinga

B jeugd

1e prijs:

  • Joke de Jong

2e prijs:

  • Ilse Zeilinga

3e prijs:

  • Annica Vanger


Motor  partij

1e prijs:

  • Sjoerd Groenia
  • Jelle Rense Lei
  • Tineke Visser

2e prijs:

  • Gerben Groenia
  • Anna Groenia
  • Durk Visser