2018

MS Vento/ Glasservice Noord Nederlandpartij 11-05-2018

A jeugd

1e prijs:

  • Pieter-Siebe Cuperus

2e prijs:

  • Ilse Zeilinga

B jeugd

1e prijs:

  • Gooitzen Prins

2e prijs:

  • Aaltsje Prins


Zwarte Arend partij 18-05-2018

A jeugd

1e prijs:

  • Wybren de Jong

2e prijs:

  • Joke de Jong

B jeugd

1e prijs:

  • Sanne Jeanette Cuperus

2e prijs:

  • Renske Elzinga

3e prijs:

  • Gooitzen Prins


Dorpsbelang partij 16-06-2018

Kabouters

1e prijs:

  • Sanne Dijk

2e prijs:

  • Pieter Lieuwe Visser

A jeugd

1e prijs:

  • Wybren de Jong

2e prijs:

  • Pieter Siebe Cuperus

B jeugd

1e prijs:

  • Annica Vanger
  • Sinne de Vreeze

2e prijs:

  • Annet Visser
  • Sanne Jeanette Cuperus


Visserij partij 22-06-2018

A jeugd
 
‚Äč1e prijs:
  • Wybren de Jong
2e prijs:
  • Joke de Jong

B jeugd
 
1e prijs:
  • Aaltsje Prins 
  • Annica Vanger
2e prijs:
  • Gooitzen Prins
  • Renske Elzinga
C jeugd
 
1e prijs:
  • Renke Jacob Cuperus
2e prijs:
  • Ydwer de Vreeze
3e prijs:
  • Yvonne Tuinstra


Kind/ ouder partij 29-06-2018

A categorie
1e prijs:
  • Wybren de Jong
  •  Oene v/d Woude
2e prijs:
  • Lieuwe Zeilinga 
  • Siemen Zeilinga
B categorie
1e prijs:
  • Griete Hijlkema
  • Sjouke Hijlkema
2e prijs:
  • Ilse Zeilinga
  • Dirk Zeilinga
1e prijs herkansingronde:
  • Joke de Jong 
  • Bote de jong
2e prijs herkansingronde:
  • Renske Elzinga 
  • Willem Elzinga

Kabouters
1e prijs:
  • Pieter Lieuwe Visser
  • Jacob Visser
2e prijs:
  • Sanne Dijk 
  • Willem Dijk


Gezamelijke partij met Anjum en Morra-Lioessens 06-07-2018

Kabouters
 
1e prijs:
  • Marwin Boonstra 
  • Jelle Rosier
2e prijs:
  • Jente Hoekstra 
  • Sandra Bandstra
1e prijs herkansing:
  • Janet v/d Meulen 
  • Merwin Koree
2e prijs herkansing:
  • Harke Slagman
  • Famke de Jong

Welpen jongens
 
1e prijs:
  • Niek Dijkstra 
  • Renke Jacob Cuperus
2e prijs:
  • Marten Jan Koree
  • Jakob Lieuwe Klimstra
Welpen meisjes
 
1e prijs:
  • Jeltsje Castelijn
  • Renske Elzinga
2e prijs:
  • Willianne Wijtsma 
  • Sinne de Vreeze
3e prijs:
  • Anna Geke Dijkstra
  • Anke Haaksma

Pupillen jongens
 
1e prijs:
  • Albert Vogel
2e prijs:
  • Jelle Rense Lei

Pupillen meisjes
 
1e prijs:
  • Gea Sipma 
  • Femke Bouma
2e prijs:
  • Leann Wijma
  • Joke de Jong 
  • Gelbrich v/d Leest

Schooljongens/ jongens
 
1e prijs:
  • Johan Sipma
  • Wybren de Jong 
  • Folkert Jelmer Visser
2e prijs:
  • Arjen Schregardus
  • Thijn Haaima
Schoolmeisjes/ meisjes
 
1e prijs:
  • Eline Koree
2e prijs:
  • Klasina Hovinga

Prins partij 01-09-2018

 
A jeugd
1e prijs:
  • Jelle Rense Lei
2e prijs:
  • Wybren de Jong
B jeugd
1e prijs:
  • Annet Visser 
  • Renske Elzinga
2e prijs:
  • Ilse Zeilinga 
  • Renke Jacob Cuperus

C Jeugd
1e prijs:
  • Ydwer de Vreeze
2e prijs:
  • Tineke Rianne van Dijk