Barrooster 2019

Vrijdag 26 april

  • 17.00 uur   –   Tetje de Jong                                                

Vrijdag 3 mei

  • 17.00 uur   –  Wietske Cuperus                                                         

Zaterdag 4 mei

  • 13.00 uur   –   Anna Buurmans                
  • 16.00 uur   –   Tineke Boersma      

Zaterdag 11 mei

  • 13.00 uur   –   Marjanne Faber                  
  • 16.00 uur  –    Andrea Visser             

Zaterdag 18 mei                                     

  • 10.00 uur      Marjanne Faber en Andrea Visser                                        

Zaterdag 25 mei                            

  • 10.00 uur   –   Marjanne Faber en Andrea Visser                                         

Vrijdag 31 mei                                

  • 17.00 uur      Sietske Buurmans                                                                      

Zaterdag 1 juni                               

  • 13.00 uur   –   Willem Steegstra                
  • 16.00 uur   –   Minne Faber        

Vrijdag 7 juni                              

  • 17.00 uur      Wietske Cuperus                                                                          

Zaterdag 8 juni                               

  • 13.00 uur   –  Andrea Visser                     
  • 16.00 uur   –   Marjanne Faber            

Woensdag 19 juni                         

  • 17.30 uur      Jan Idskema                                                                                  

Zaterdag 22 juni                            

  • 13.00 uur      Greetje Steegstra                
  • 16.00 uur   –   Reino Steegstra                 

Woensdag 3 juli                

  • 17.30 uur      Jan Idskema                                                                                  

Vrijdag 5 juli                                

  • 17.30 uur      Alie Visser                                                                                     

Vrijdag 19 juli                          

  • 13.00 uur      Rowena Lei                                                                        

Zaterdag 3 augustus           

  • 13.00 uur   –   Tineke Boersma                 
  • 16.00 uur  –    Anna Buurmans               

Donderdag  8 augustus                 

  • 17.00 uur      Reinou Jansma en Akkelien Vanger                                       

Zaterdag 10 augustus                  

  • 13.00 uur      Lilian v/d Woude                
  • 16.00 uur   –   Petra Zeilinga                   

Zaterdag 17 augustus                  

  • 13.00 uur      Hendrik Elzinga                 
  • 16.00 uur   –   Jaap Lei                                   

Vrijdag 30 augustus              

  • 17.00 uur      Hendrik Elzinga                                                                                       

Zaterdag 31 augustus

  • 13.00 uur  –  Reino Steegstra
  • 16.00 uur  –  Greetje Steegstra