Uitslag 2017

MS Vento en glasservice Noord Nederland partij

Heren

1e prijs:

  • Oene v/d Woude
  • Thomas Prins

2e prijs:

  • Berend de Jong
  • Siemen Zeilinga

Dames

1e prijs:

  • Emkje Lei
  • Andrea Visser

2e prijs:

  • Sietske van Dekken
  • Marjanne Faber
  • Jeanette Cuperus

 


Motor partij

Heren

1e prijs:

  • Douwe Wierstra (koning)
  • Oene v/d Woude
  • Siemen Zeilinga

2e prijs:

  • Cor Zeilinga
  • Willem Zeilmaker
  • Dirk Pieter v/d Schaaf

Dames

1e prijs: 

  • Jeanette Cuperus (koningin)

2e prijs:

  • Andrea Visser

3e prijs:

  • Emkje Lei

 


Knkb Junioren

1e prijs:

  • Joran Gerbranda                           Sexbierum

2e prijs:

  • Remmelt Bouma                           Weidum

3e prijs:

  • Marco de Groot                              Franeker

4e prijs:

  • Jan-Sjouke Weewer                        Sexbierum

5e prijs:

  • CornĂ© Tuinenga                               Berltsum

6e prijs:

  • Patrick van Dellen                           Berltsum

 


Visserij partij

Heren

1e prijs:

  • Nutte Buurmans
  • Stephan Overkempe

2e prijs:

  • Cor Zeilinga
  • Willem Zeilmaker

Dames

1e prijs:

  • Dominique Visser
  • Andrea Visser

2e prijs:

  • Reinou Jansma
  • Tineke Visser


Kaatsfederatie Dongeradeel Land en Zeezicht partij

Dames

1e prijs:

  • Hilde Seepma
  • Metsje Sipma

2e prijs:

  • Esther Turkstra
  • Berber Rinskje Ferwerda

Heren

1e prijs:

  • Douwe Wierstra
  • Dirk Pieter v/d Schaaf
  • Arnold jan Zijlstra

2e prijs:

  • Jan Braaksma
  • Siemon Jan Mol
  • Andre Turkstra

1e prijs verliezersronde:

  • Willem Elzinga
  • Oene v/d Woude
  • Pieter Visser


Prins partij

Heren

1e prijs:

  • Cor Zeilinga
  • Berend de Jong
  • Stephan Overkempe

2e prijs:

  • Gerbren Basteleur
  • Willem Zeilmaker
  • Tjeerd Zeilinga

Dames

1e prijs:

  • Aukje de Beer
  • Marjanne Faber
  • Astrid Meinema

2e prijs

  • Sietske van Dekken
  • Emkje Lei
  • Andrea Visser


Kaatsfederatie Dongeradeel de Boerenpartij

A klasse heren

1e prijs:

  • Wiebe Wessel Bos
  • Wiebe Dijkstra
  • Sip Jaap Bos

2e prijs:

  • Jacob Lei
  • Bouwe Stiemsma
  • Jelle Jaap Stiemsma

Dames

1e prijs:

  • Afke de Vries
  • Hilde Seepma
  • Metsje Zijlstra

2e prijs:

  • Froukje Wolters
  • Aletta Keegstra
  • Anja Bandstra

B klasse heren

1e prijs:

  • Douwe Wierstra
  • Dirk Pieter v/d Schaaf
  • Arnold Jan Zijlstra

2e prijs:

  • Adol Braaksma
  • Durk Pieter Hiemstra
  • Andre Turkstra

3e prijs:

  • Willem Elzinga
  • Oene v/d Woude
  • Pieter Visser

Verliezersronde:

  • Marten Groen
  • Nutte Buurmans
  • Thomas Prins


Pearke keatsen

A klasse

1e prijs:

  • Tineke Visser
  • Thomas Prins

2e prijs:

  • Andrea Visser
  • Pieter Visser

B klasse

1e prijs:

  • Eelkje Anna Steegstra
  • Nutte Buurmans

2e prijs:

  • Liza Lei
  • Jetze Groen

Verliezersronde:

  • Wietske v/d Wagen
  • Berend de Jong

C klasse

1e prijs:

  • Sietske Buurmans
  • Nutte Buurmans

2e prijs:

  • Reinou Jansma
  • Dennis de Vries


Hoofdklassers partij

1e prijs:

  • Wietske Cuperus
  • Oene v/d Woude
  • Renze Pieter Hiemstra

2e prijs:

  • Andrea Visser
  • Marten Groen
  • Sjoerd de Jong

Verliezersronde:

  • Marjanne Faber
  • Cor Zeilinga
  •  Enno Kingma


Zwarte Arend partij

Heren

1e prijs:

  • Waatze de Vries
  • Johan Talsma
  • Siemen Zeilinga (koning)

2e prijs:

  • Marten Groen
  • Berend de Jong
  • Jacob Lei


Menno Hoekstra en Bloemisterij Hoge Dijken partij

Heren
 
1e prijs:
  • Gerbren Basteleur
  • Christiaan Overzet
  •  Thomas Prins
2e prijs:
  • Willem Elzinga
  • Durk de Jong
  •  Pieter Visser
Dames
 
1e prijs:
  • Reinou Jansma
  • Jeanette Cuperus
  •  Astrid Meinema
2e prijs:
  • Jitske Elzinga
  • Tineke Visser


Dorpsbelang partij

Heren

1e prijs:

  • Willem Zeilmaker
  • Siemen Zeilinga (koning)

2e prijs:

  • Oene v/d Woude
  •  Thomas Prins

Dames

1e prijs:

  • Sietske Buurmans (koningin)
  • Jitske Elzinga
  • Andrea Visser

2e prijs:

  • Aukje de Beer
  • Jeanette Cuperus
  • Bertina Smeding