Uitslag 2018

Zwarte Arend partij 28-04-2018

Heren

1e prijs:

  • Gerbren Basteleur
  • Thomas Prins (koning)

2e prijs:

  • Cor Zeilinga
  • Siemen Zeilinga

Dames

1e prijs:

  • Wietske Cuperus
  • Astrid Meinema

2e prijs:

  • Marjanne Faber
  • Tineke Visser


Ms Vento/glasservice Noord Nederland A,B,D, partij 16-06-2018

1e prijs:

  • Sietske Buurmans
  • Age Vanger
  • Berend de Jong

2e prijs:

  • Wietske Cuperus
  • Jacob Visser
  • Siemen Zeilinga

3e prijs:

  • Marjanne Faber
  • Gerben Lei
  • Bjorn Vanger


Visserij partij 23-06-2018

Heren
 
‚Äč1e prijs:
  • Gerben Lei
  • Nutte Buurmans 
  • Siemen Zeilinga
2e prijs:
  • Stephan Overkempe
  • Jetze Groen 
  • Berend de Jong
Dames
 
1e prijs:
  • Dominique Visser
  • Grietje Anna Buurmans 
  • Astrid Meinema
2e prijs:
  • Marjanne Faber 
  • Bertina Smeding


Prins partij 07-07-2018

Heren
 
1e prijs:
  • Christiaan Overzet
  • Berend de Jong
  • Willem Elzinga (koning)
2e prijs:
  • Marten Groen
  • Gerben Lei
  • Stephan Overkempe
3e prijs:
  • Jaap Lei
  • Bjorn Vanger
  • Magchiel Faber
Dames
 
1e prijs:
  • Sietske Buurmans
  • Bertina Smeding 
  • Geartsje Lei
2e prijs:
  • Emkje Lei 
  • Gerda Elzinga


land en Zeezicht federatie partij 28-07-2018

B-klasse heren

1e prijs:
  • Willem Elzinga
  • Oene v/d Woude 
  • Pieter Visser
2e prijs:
  • Christiaan Overzet
  • Durk de Jong 
  • Thomas Prins
3e prijs:
  • Stephan Overkempe
  • Gerwin Dijkstra 
  • Sytse Koree
1e prijs herkansing ronde:
  • Jaap Lei
  • Jetze Groen 
  • Marten Groen
2e prijs herkansingronde:
  • Klaas Veenstra
  • Arjen Schregardus
  • Lolke Dijkstra 

Gezamelijke partij met Morra-Lioessens en Anjum 04-08-2018

 
Heren
1e prijs:
  • Johannes Koree
  • Oene v/d Woude 
  • Wiebe Wessel Bos
2e prijs:
  • Lolke Dijkstra
  • Siemen Zeilinga 
  • Andre Turkstra
1e herkanssings ronde:
  • Jan Dijkstra
  • Pope Bauke Holwerda
  • Nanne Stiemsma

 

Dames
1e prijs:
  • Marjanne Faber
  • Jeanette Cuperus 
  • Johanna Bos
2e prijs:
  • Margriet Wijtsma
  • Jitske Hovinga
  • Astrid Meinema
3e prijs:
  • Hillie Groen
  • Geartsje Lei 
  •  Antsje de Vries

 

Hoofdklasse partij 09-08-2018

 
1e prijs:
  • Grietje Anna Buurmans
  • Oene v/d Woude 
  • Marten Bergsma
2e prijs:
  • Linda van Woudenberg
  • Douwe Hendrik Elzinga 
  • Hans Wassenaar
1e prijs herkanssingsronde:
  • Sietske Buurmans
  • Berend de Jong 
  • Renze Pieter Hiemstra

Dorpsbelang partij 18-082018
 
Dames
1e prijs:
  • Reinou Jansma (koningin)
  • Sietske Buurmans 
  • Andrea Visser
2e prijs:
  • Emkje Lei 
  • Tjitske Dreijer
Heren
1e prijs:
  • Durk Visser
  • Nutte Buurmans (Koning) 
  • Berend de Jong
2e prijs:
  • Gerben Lei
  • Gerbren Basteleur
  • Siemen Zeilinga


Pearkekeatsen 25-08-2018
 
A klasse
1e prijs:
  • Willem Elzinga 
  • Geartsje Lei
2e prijs:
  • Pieter Visser
  • Andrea Visser
3e prijs:
  • Christiaan Overzet 
  • Astrid Meinema
B klasse
1e prijs:
  • Durk Lei
  • Hennie Lei
2e prijs:
  • Jaap Lei 
  • Liza Lei
1e prijs herkanssingsronde:
  • Douwe de Vries 
  • Aukje v/d Weg

Motor partij 15-09-2018
Heren
1e prijs:
  • Magchiel Groen
  • Marten Groen
  • Siemen Zeilinga (koning)
2e prijs:
  • Gerben Lei
  • Gerbren Basteleur 
  • Pieter Visser
Dames
1e prijs:
  • Emkje Lei 
  • Andrea Visser (koningin)
2e prijs:
  • Grietje Anna Buurmans 
  • Bertina Smeding