Wedstrijdagenda 2019

Zat. 4 mei      Glasservice Noord Nederlandpartij

Perkleggers zaterdag: 

  • Jaap Lei
  • Cor Zeilinga
  • Gerben Lei

Zat. 11 mei    Boerenpartij federatie Heren A/B Dames (vf)

Perkleggers zaterdag:

  • Nutte Buurmans
  • Oene vd Woude
  • Willem Dam  
  • Magchiel Faber 

Zat. 18 mei     KNKB Heren 1e/2e klas (del)

                    Sponsor: Ijzerhandel Raadsma / Rabobank

Perkleggers vrijdag : 

  • Pieter Visser
  • Willem Dam
  • Marten Groen
  • Bjorn Vanger

Keurmeesters:                    

  • Pieter Visser
  • Jaap Lei
  • Willem Dam,                                                                                               
  • Thomas Prins
  • Siemen Zeilinga
  • Nutte Buurmans
  • Marten Groen
  • Magchiel Faber
  • Christiaan Overzet
  • Dirk Lei
  • Jetze Groen
  • Cor Zeilinga
  • Gerbren Basteleur
  • Stephan Overkempe
  • Willem Elzinga
  • Durk Lei

Zat. 25 Mei    KNKB schoolmeisjes (del+herk)

                        Sponsor: Bloemisterij Hogedijken

Perkleggers vrijdag:                      

  • Nutte Buurmans
  • Durk Visser (Kokentun)
  • Durk Lei                                                                         
  • Magchiel Groen                             

Keurmeesters:                    

  • Oene vd Woude
  • Jaap Lei
  • Nutte Buurmans
  • Emkje Lei                                                            
  • Jitske Elzinga
  • Astrid Meinema
  • Sietske Buurmans                                                                       
  • Wietske Cuperus
  • Bertina Smeding
  • Jeanette Cuperus                                                                
  • Annie Corton
  • Tineke Visser
  • Tjitske Draaier
  • Linda van Woudenberg
  • Liza Lei
  • Aukje de Beer
  • Grietje Anna Buurmans
  • Thomas Prins
  • Bote de Jong

Zat. 1 juni      Visserijpartij 

Perkleggers  zaterdag:      

  • Jaap Lei
  • Christiaan Overzet
  • Leo Visser

Vrij. 7 juni      Land & Zeezicht federatie heren A (vf) + dames (vf) begint om 17.00 uur

Perkleggers donderdag:   

  • Pieter Visser
  • Siemen Zeilinga
  • Willem Elzinga

Zat. 8 juni      Land & Zeezicht federatie heren B (vf)

Perkleggers zaterdag:       

  • Oene vd Woude
  • Marten Groen
  • Kees Faber

Zat. 15 juni    DORPSFEEST P/M

Woe. 19 juni Federatie Welpen en Pupillen

                        Sponsor: Thuishuis Zeeparel, begint om 18.00 uur

Perkleggers dinsdag:        

  • Nutte Buurmans
  • Gerbren Basteleur
  • Thomas Prins

Zat. 22 juni    Zwarte Arend partij

Perkleggers zaterdag:       

  • Jaap lei
  • Uilke Faber (jr)
  • Stephan Overkempe

Woe. 3 juli     Federatie schooljeugd en 14-16 jaar,

                        Sponsor: Bouwgroep Dijkstra Draisma begint om 18.00 uur      

Perkleggers dinsdag:        

  • Pieter Visser
  • Magchiel Faber
  • Douwe Hendrik

Vrij. 19 juli     Kind/ouderpartij,

                        Sponsor: Coop Anjum  begint om 18.00 uur                                                                                                                

Perkleggers donderdag:   

  • Oene vd Woude
  • Bote de Jong
  • Hendrik Elzinga

Woe. 31 Juli PC in Franeker

Zat. 3 Aug     Dorpsbelangpartij

Perkleggers  zaterdag:      

  • Jaap Lei
  • Lieuwe Zeilinga
  • Jetze Groen

Do. 8 Aug      Hoofd/eersteklassers in Paesens-Moddergat

        Sponsor: Jaap Lei/Douwe Hendrik Elzinga/Menno Hoekstra

Perkleggers donderdag:     

  • Nutte Buurmans
  • Willem Dam
  • Oene vd Woude

Zat. 10 Aug   Motorpartij

Perkleggers zaterdag:       

  • Jaap Lei
  • Magchiel Faber
  • Uilke Faber (sr)

Zat. 17 Aug   Yke Muoipartij Pearkekeatsen, na de wedstrijd barbecue op het veld!!

Perkleggers zaterdag:       

  • Pieter Visser
  • Tjeerd Zeilinga
  • Durk de Jong          

Zat. 24 Aug   Prinspartij

Perkleggers zaterdag:       

  • Pieter Visser
  • Thomas Prins
  • Jaap Lei
Perkleggen   Perkleggen op doordeweekse avond om 19.00u Perkleggen op zaterdagochtend om 10.00u   Mocht je verhinderd zijn,  graag zelf voor vervanging zorgen! Let op; Bij het perkleggen hoort ook het opruimen na de wedstrijd!  

Competitie

De competitie van de heren start op dinsdag 16 april om 19.00 uur. De competitie van de dames start op donderdag 18 april om 19.00 uur.

Opgave wedstrijden

Opgave voor donderdag voor de wedstrijd tot 18.00u kan via de website: kvthomasprins.frl (wedstrijdzaken / opgave wedstrijden).

Federatie wedstrijden

De opgave voor de federatie wedstrijden bij de dames en heren gaat via de site www.federatiedongeradeel.nl

Het e-mailadres en telefoonnummer van de secretaris van iedere vereniging staat op de federatie wedstrijdlijst vermeldt.